Microsoft SharePoint 2013 PL. Architektura i skuteczne rozwiązania

Microsoft SharePoint 2013 PL. Architektura i skuteczne rozwiązania - Patrick Curran | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patrick Curran
WYMIAR
6,11 MB
NAZWA PLIKU
Microsoft SharePoint 2013 PL. Architektura i skuteczne rozwiązania.pdf
ISBN
9419878150455

OPIS

Wprowadź platformę SharePoint do Twojej organizacji! SharePoint to platforma pozwalająca zapanować nad ogromem informacji przetwarzanych w firmach i korporacjach. Rozwijana od lat przez firmę Microsoft, zdobyła ogromną popularność i jest wykorzystywana w najbardziej wymagających warunkach. Jej poprawne wdrożenie pozwala uzyskać błyskawiczny i atrakcyjny wizualnie dostęp do danych. Jeżeli chcesz w pełni wykorzystać potencjał platformy SharePoint 2013, to masz przed sobą idealną książkę!Dzięki tej lekturze poznasz dostępne komponenty i architekturę SharePointa oraz zaplanujesz wdrożenie Twojej instalacji. Na kolejnych stronach książki znajdziesz informacje na temat zbierania wymagań od użytkowników oraz ich opracowania. Potem przejdziesz do zapoznawania się z dostępnymi bazami danych oraz funkcjami, jakie pełnią one w strukturze platformy SharePoint, sposobami autoryzacji oraz technikami aktualizacji. Ponieważ platforma SharePoint ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania przedsiębiorstwa, należy zagwarantować jej wysoką dostępność. Jak to zrobić? Jak przygotować infrastrukturę? Odpowiedź na te pytania również znajdziesz w książce! Jest ona obowiązkową lekturą dla każdej osoby stojącej przed wyzwaniem, jakim jest skuteczne wdrożenie Microsoft SharePoint 2013 w przedsiębiorstwie!Dzięki tej książce:poznasz możliwości platformy SharePointzbierzesz od użytkowników wymagania związane z platformązaznajomisz się z dostępnymi elementami platformy oraz ich roląwybierzesz odpowiedni sposób autoryzacjizbudujesz niezawodną platformę do współdzielenia informacjiZapanuj nad chaosem informacyjnym!

Rozwijana od lat przez firmę Microsoft, zdobyła ogromną popularność i jest wykorzystywana w najbardziej wymagających warunkach. Jej poprawne wdrożenie pozwala uzyskać błyskawiczny i atrakcyjny wizualnie dostęp do danych. Microsoft SharePoint 2013 PL.

Przeczytaj recenzję Microsoft SharePoint 2013 PL. Architektura i skuteczne rozwiązania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI