Jak cię widzą, tak cię piszą. Sztuka autopromocji w mediach społecznościowych

Jak cię widzą, tak cię piszą. Sztuka autopromocji w mediach społecznościowych - Peg Fitzpatrick | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Peg Fitzpatrick
WYMIAR
9,59 MB
NAZWA PLIKU
Jak cię widzą, tak cię piszą. Sztuka autopromocji w mediach społecznościowych.pdf
ISBN
7847327464529

OPIS

123 wskazówki, sztuczki i spostrzeżenia dla przyszłych wirtuozów mediów społecznościowych!Posty i komentarze, czyli jak zaistnieć w sieciBlogi i tweety, czyli jak zapewnić sobie czytelników i obserwatorówCzaty i hangouty, czyli jak poprowadzić spotkanie „na żywo”Media społecznościowe są częścią naszego życia. Dla wielu stały się pierwszym, najbardziej naturalnym źródłem informacji o innych — zarówno w relacjach prywatnych, jak i zawodowych. Potencjalny pracodawca sprawdza za ich pośrednictwem kandydatów do pracy, single poszukują drugiej połówki, a znajomi i nieznajomi przesyłają sobie ważne informacje. Jednak prostota tego wirtualnego świata często bywa złudna. Przenosimy do niego swoje codzienne nawyki, lecz one nie zawsze działają tam na naszą korzyść. Dlatego jeśli chcemy, by inni traktowali nas poważnie i oceniali pozytywnie, musimy podjąć pewien wysiłek.Zadanie kreowania własnego wizerunku w mediach społecznościowych z tą książką stanie się znacznie łatwiejsze. Guy Kawasaki i Peg Fitzpatrick pokazują w niej różne aspekty funkcjonowania w internecie, podpowiadają, co należy zrobić i czego nie robić pod żadnym pozorem, a także tłumaczą, dlaczego pewne działania przynoszą pozytywne bądź negatywne skutki. Przeprowadzają także czytelnika przez kolejne etapy stawiania fundamentów tożsamości, gromadzenia materiałów cyfrowych, promocji, optymalizacji profilu, przyciągania odbiorców oraz efektywnej integracji mediów społecznościowych z blogami.Ten fantastyczny poradnik przeznaczony jest zarówno dla początkujących, których przeraża ogrom możliwości związanych z mediami społecznościowymi, jak i dla profesjonalistów zainteresowanych rozwinięciem swoich umiejętności.Jak zoptymalizować swój profilJak nakarmić Postowego PotworaJak udoskonalić postyJak odpowiadać na komentarzeJak zintegrować media społecznościowe z blogamiJak zgromadzić więcej czytelnikówJak korzystać z mediów społecznościowych na żywoJak prowadzić hangouty Google+ na żywoJak poprowadzić czat na TwitterzeJak nie wyjść na dyletantaJak optymalizować z myślą o konkretnych platformachJak złożyć wszystko w całośćWykorzystaj media społecznościowe do promowania własnej marki!Guy Kawasaki — naczelny propagator Canva (internetowego serwisu designerskiego) i doradca Haas School of Business przy Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Wcześniej pracował jako główny orędownik Apple’a i doradca specjalny dyrektora generalnego oddziału Motoroli w Google’u.Peg Fitzpatrick — strateg social media i dyrektor działu ds. mediów cyfrowych w Kreussler Inc. Przeprowadziła udane kampanie społecznościowa dla Motoroli, Google’a, Audi, Canva i Virgin. Kiedy trafi po śmierci do nieba, święty Piotr powita ją słowami: „Obserwuję twój profil na Pintereście”.

Co zawiera książka Jak Cię widzą, tak Cię piszą? Książka składa się z 12 rozdziałów. Tytuł: Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Sztuka autopromocji w mediach społecznościowych Tytuł oryginału: The Art of Social Media: Power Tips for Power Users Autor: Guy Kawasaki, Peg Fitzpatrick ISBN: 9788328313590 Wydawca: Helion Rok: 2015 Jak cię widzą, tak cię piszą.

246 3 # %i Tyt. oryg.: %a Art of social media : %b power tips for power users Jak cię widzą, tak cię piszą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI