[OUTLET] Zimowe zadania do kolorowania

[OUTLET] Zimowe zadania do kolorowania - Anna Wiśniewska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
12,31 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Zimowe zadania do kolorowania.pdf
ISBN
6438439298702

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. W książce „Zimowe zadania do kolorowania”dzieci znajdą 400 zadań do wykonania na długie zimowe wieczory. Książka zawiera kolorowanki, łamigłówki, labirynty, wykreślanki, szlaczki i inne ciekawe zadania, które mają wiele edukacyjnych walorów. Książka uczy logicznego myślenia i kształtuje spostrzegawczość najmłodszych czytelników.

Rok wydania: 2017 Oprawa: broszurowa Liczba stron: 400 Format: 18.5x23 cm Numer ISBN: 978-83-274-5796-7 Kod paskowy (EAN): 9788327457967 W książce "Zimowe zadania do kolorowania"dzieci znajdą 400 zadań do wykonania na długie zimowe wieczory. W książce „Zimowe zadania do kolorowania" dzieci znajdą 400 zadań do wykonania na długie zimowe wieczory. Książka zawiera kolorowanki, łamigłówki, labirynty, wykreślanki, szlaczki i inne ciekawe zadania, które mają wiele edukacyjnych walorów. W książce „Zimowe zadania do kolorowania" dzieci znajdą 400 zadań do wykonania na długie zimowe wieczory.

Data zakończenia 2019-11-06 - cena 15,31 zł Książka Zimowe zadania do kolorowania / PRACA ZBIOROWA, Bellona, 20,99 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! W książce "Zimowe zadania do kolorowania" dzieci znajdą 400 zadań do wykonania na długie zimowe wieczory. Książka zawiera kolorowanki, łamigłówki, labirynty, wykreślanki, szlaczki i inne ciekawe zadania, które mają wiele edukacyjnych walorów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI