[OUTLET] Mini Encyklopedia Zwierzęta

[OUTLET] Mini Encyklopedia Zwierzęta - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,62 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Mini Encyklopedia Zwierzęta.pdf
ISBN
2842217034388

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Wyjątkowy przewodnik, w którym miłośnicy fauny znajdą mnóstwo informacji o zwierzętach – ich budowie, cechach, zwyczajach, trybie życia i zamieszkiwanych przez nie siedliskach. Zadziwiające ciekawostki zarówno orzadkich, jak i tych dobrze nam znanych gatunkach wzbogacają setki zdjęć i ilustracji.

Akcja programu rozgrywa się w bajkowym świecie MiniMini, a wszystko, o czym mówią prowadzący zobrazowane jest prostymi animacjami. W każdym odcinku pojawi się również zabawny wierszyk związany z ... [OUTLET] Mini Encyklopedia Nauka .

Zwierzęta SLEVA -0 Kč Autor: Camilla de le Bedoyere. Sugerowana cena 19,99 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI