[OUTLET] Encyklopedia Ziemia

[OUTLET] Encyklopedia Ziemia - Agnes Vandewiele | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnes Vandewiele
WYMIAR
8,67 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Encyklopedia Ziemia.pdf
ISBN
9100317726268

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Dzięki tej książce poznasz wiele sekretów dotyczących naszej planety. Dowiesz się, dlaczego wulkany wybuchają, co to są minerały, jakie zwierzęta żyją w morskich głębinach, co to są klęski żywiołowe. Wyruszysz też w kosmos: poznasz planety naszego Układu Słonecznego i różne pojazdy kosmiczne. Ta bogato ilustrowana encyklopedia to wspaniałe kompendium wiedzy dla dzieci i młodzieży.

500 faktów - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Pozostałe wyprzedaże, najtańsze i najlepsze oferty. Informacje o Ziemia Encyklopedia dla dzieci.

Terra, Tellus; gr.: Γαῖα, trb.: Gaja) - trzecia, licząc od Słońca, oraz piąta pod względem wielkości planeta Układu Słonecznego.Pod względem średnicy, masy i gęstości jest to największa planeta skalista Układu Słonecznego. Ziemia jest zamieszkana przez miliony gatunków, w tym przez człowieka.Jest jedynym znanym miejscem we Wszechświecie, w którym ... - Fascynujące strony, wypełnione po brzegi informacjami i ilustracjami - Osiem rozdziałów analizujących Ziemię wzdłuż, wszerz i na wskroś - Rozbudowane przekroje i wykresy - Szczegółowe mapy lądów i oceanów - Zapierające dech w piersi zdjęcia - Przejrzyste prezentacje poszczególnych ekosystemów - Wiele dodatkowych informacji związanych z głównymi tematami - Napisane przez ... Odkrywaj - obserwuj - poznawaj! Fascynująca podróż dookoła świata do najpiękniejszych zakątków kuli ziemskiej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI