[OUTLET] Encyklopedia juniora

[OUTLET] Encyklopedia juniora - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,3 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Encyklopedia juniora.pdf
ISBN
9326792048433

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Ta pięknie wydana encyklopedia wypełniona jest ciekawostkami, ilustracjami i zdjęciami. Przedstawia zagadnienia z wielu dziedzin. Można w niej znaleźć informacje na temat m.in. kosmosu, ssaków, ptaków, a także starożytnego Egiptu i Rzymu. Z pewnością rozbudzi w dziecku zamiłowanie do wiedzy!

Nawet 50% taniej. Outlet - porównanie cen w sklepach internetowych. Polecamy Produkt z Outletu: Zegarek męski Diesel - DZ7395 , Produkt z Outletu: Emporio Armani AR11242, Produkt z Outletu: Michael Kors MK5896, Nasz outlet obuwia to także wyjątkowo niskie ceny na buty marek Scholl czy Ecco, które słyną z komfortu i lekkości.Buty tych marek dospasują się do różnych kształów stopy, więc jeśli od dawna szukasz butów i ich zakup często sprawia Ci problemy ze względu na różną symetrię stóp, skorzystaj z promocji w klubie zakupowym właśnie na te 2 marki. Informacje o OUTLET Encyklopedia Geografia.

Zagadki, quizy, krzyżówki i kolorowanki - wszystko to sprawi, że dzięki zabawie poznacie litery, cyfry oraz dowiecie się wielu ciekawych rzeczy z różnych dziedzin. Książka - Encyklopedia Juniora - Outlet - w Księgarni Internetowej PWN w atrakcyjnej cenie. ️ Sprawdź! Encyklopedia juniora już od 16,89 zł - od 16,89 zł, porównanie cen w 12 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI