Imperium robotów: Bunt człowieka

Imperium robotów: Bunt człowieka - Mark Stay | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mark Stay
WYMIAR
7,3 MB
NAZWA PLIKU
Imperium robotów: Bunt człowieka.pdf
ISBN
6660148936365

OPIS

Powieść współscenarzysty Imperium robotów: Bunt człowieka oparta na tym filmie – jeszcze przed polską premierą!Przebój filmowy w kinachKiedy ludzkość upada, powstają bohaterowie.Jeden chłopak rzuca wyzwanie imperium.Trzy lata temu Ziemia została podbita przez armię robotów z odległego świata. Wprowadzają swoje prawo:1. Nie wychodźcie z domu!2. Przestrzegajcie poleceń robotów!Jeśli wyjdziesz z domu, dostaniesz tylko jedno ostrzeżenie, a potem zajmie się tobą ogromny Blok, Wartownik, Snajper albo latający Dron. Zginiesz zamieniony w garść popiołu.Ale Sean Flynn jest przekonany, że jego ojciec – pilot RAF-u, który walczył w wojnie z robotami – wciąż żyje. Kiedy razem ze swoją paczką odkrywa sposób, jak przełamać blokadę robotów, rozpoczyna się przygoda, która rzuci ich na pastwę potęgi LORDÓW ROBOTÓW.MARK STAY jest współautorem scenariusza filmu Imperium robotów: Bunt człowieka, który napisał razem z Jonem Wrightem. Jego niezwykła, prowadzona w zaskakującym tempie powieść jest oparta na tym brytyjskim hicie kinowym, w którym zagrali znakomici aktorzy: sir Ben Kingsley (Iron Man 3), Gillian Anderson (Z Archiwum X) i Callan McAuliff e (Wielki Gatsby).Powieść jest doskonałym uzupełnieniem filmu, rozszerza fabułę o dodatkowe wątki i postaci.

Mówi się, że powieści, które powstają na podstawie filmu są gorsze niż normalne, że film wypada lepiej, że to zbijanie pieniędzy na siłę. Imperium robotów. Bunt człowieka (2014) Pochodzące z odległej galaktyki roboty opanowują Ziemię, a ocalałym ludziom wszczepiają kontrolujące implanty.

Mieszkańcy naszej planety, oznakowani implantami monitorującymi ich... Imperium robotów: Bunt człowieka (E-book) - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty. Napisz recenzję o produkcie: Imperium robotów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI