Francuski dla bystrzaków (wydanie 2)

Francuski dla bystrzaków (wydanie 2) - Dodi-Katrin Schmidt | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dodi-Katrin Schmidt
WYMIAR
11,98 MB
NAZWA PLIKU
Francuski dla bystrzaków (wydanie 2).pdf
ISBN
7563399595488

OPIS

Szybki sposób, by nauczyć się swobodnie mówić po francuskuBonjour! Jeśli chcesz nauczyć się biegle mówić po francusku, to ta przystępna, praktyczna książka pozwoli Ci szybko wkroczyć na właściwą drogę. Znajdziesz tu podstawy gramatyki oraz omówienie głównych czasów i koniugacji, które musi znać nawet początkujący. W komplecie z książką otrzymasz nowoczesne materiały dźwiękowe na CD. Zawierają one prawdziwe rozmowy, minisłownik najpotrzebniejszych terminów, praktyczne ćwiczenia, przykłady z życia i nie tylko. Naucz się wymawiać litery francuskiego alfabetu, poznaj liczby i najpopularniejsze zwroty, opanuj podstawowe zasady gramatyki, by móc mówić po francusku.Voila! Zacznij ćwiczyć umiejętność mówienia po francusku w codziennych sytuacjach, takich jak pytanie o drogę do wieży Eiffla lub wyrażenie swojej miłości do sera.Zacznij mówić! Zobacz, jak swobodnie korzystać z komunikacji publicznej, wynająć pokój w hotelu, wymienić pieniądze lub poradzić sobie w sytuacji kryzysowej podczas wycieczki do Francji lub innego francuskojęzycznego kraju.Najlepsze dziesiątki!10 sposobów, by szybko załapać francuski,10 rzeczy, których nigdy nie należy mówić po francusku,10 najpopularniejszych francuskich wyrażeń i...10 zwrotów charakterystycznych dla rodowitego Francuza!W książce znajdziesz:wskazówki, które pozwolą Ci zrozumieć podstawy francuskiej gramatyki,sposoby na poprawienie swojej wymowy,strategie, które pomogą Ci zapamiętać odmianę czasowników,idiomy i popularne zwroty,porady, jak odnaleźć się we Francji i w innych francuskojęzycznych krajach,zabawne gry i ćwiczenia, by utrwalić materiał,autentyczne dialogi w książce i na płycie.Na CD znajdziesz przykłady autentycznych rozmów, które utrwalą lekcje z książki.

- ISBN: 978-83-2836-700-5 Rok wydania 2020 Tytuł Francuski dla bystrzaków w.2020. 21, 56 z ...

Przeczytaj recenzję Francuski dla bystrzaków + CD. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Francuski dla bystrzaków w.2020.

POWIĄZANE KSIĄŻKI