Dotknięcie Nocy. Trylogia Dotknięcie Ciebie. Tom 1

Dotknięcie Nocy. Trylogia Dotknięcie Ciebie. Tom 1 - M. Pierce | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
M. Pierce
WYMIAR
10,1 MB
NAZWA PLIKU
Dotknięcie Nocy. Trylogia Dotknięcie Ciebie. Tom 1.pdf
ISBN
3931631232763

OPIS

Tom 1 nowej prowokacyjnej trylogii erotycznej Dotknięcie Ciebie, która od razu stała się bestselleremOd gry erotycznej online do miłosnego zatracenia…Nocna.Sowa to internetowy nickname Matta Skaya, 28-letniego, niezwykle seksownego pisarza, którego życie to plątanina fałszywych tropów, pozorów i zatartych śladów. Nawet bestsellery, które pisze, wydaje po zmyślonym nazwiskiem M. Pierce. Z cienia, w którym się ukrywa, jak sowa nocą wyrusza w życie, by szukać mocnych wrażeń. Przez Skype'a kontaktuje się z Hannah Catalano.Internetowe pisarskie partnerstwo, które jej zaproponował,szybko zamienia się w wirtualną erotykę, a potem w realną,coraz bardziej gwałtowną, pełną obsesji namiętność.Bez szalonej miłości obydwoje nie mogą już żyć, ale Matt wypala się i zmierza ku przepaści…Czy Hannah domyśli się, kim jest i jaki jest naprawdę?Czy pozna prawdziwe tajemnice i tragedie, które go okaleczyły?Czy oprócz erotycznego szaleństwa z ich związku ocaleje coś więcej niż wspomnienie?Czy ocaleją oni sami?Dotknięcie Nocy to pierwsza powieść z prowokacyjnej erotycznej trylogii Dotknięcie Ciebie. Autor jest równie tajemniczy jak jej bohater. I tak jak on ukrywa się pod tym samym pseudonimem: M. PIERCE.Powieść trafiła do Top 10 Amazonu.

Tom 1, M. Pierce - Tom 1 nowej prowokacyjnej trylogii erotycznej Dotknięcie Ciebie, która od razu stała się bestsellerem Od gry erotycznej Dotknięcie nocy Tom 1 | Pierce M.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Nazwa - Dotknięcie nocy Tom 1 Oryginalny tytuł - Night owl Autor - M. Pierce Oprawa - Twarda Wydawca - Amber Kod ISBN - 9788324154555 Kod EAN - 9788324154555 Rok wydania - 2015 Język - polski Tłumacz - Ufland Magdalena, Nałęcz Joanna Format - 20.5x13.0cm Ilość stron - 320 Podatek VAT - 5% Premiera - 2015-07-16 Dotknięcie nocy Tom 1, Pierce M., 31,3 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI