Dary życia

Dary życia - Martha Woodroof | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martha Woodroof
WYMIAR
4,67 MB
NAZWA PLIKU
Dary życia.pdf
ISBN
7437500053469

OPIS

Czarująca książka: niezwykła, przenikliwa i pełna optymizmu.Oprah.comNiezwykła opowieść o tym, co dzieje się, gdy spełniają się dobre chęci. - "Good Housekeeping"Tom Putnam dzieli życie między podrzędną uczelnię w Charlottesville, gdzie wykłada literaturę angielską, oraz dom, w którym mieszka z Marjory, żoną wymagającą nieustannej uwagi i opieki po tym, jak przeszła załamanie nerwowe. Studenci zdają się nie podzielać entuzjazmu Toma wobec dzieł Szekspira, a jego małżeństwo od dawna opiera się nie na miłości, lecz na poczuciu obowiązku i odpowiedzialności. Pewnego dnia w miasteczku pojawia się Rose Callahan - urocza studentka literatury. Putnam zaczyna wierzyć, że znajomość z Rose przyniesie długo oczekiwane zmiany. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że ktoś może namieszać w jego życiu dużo bardziej - a tym kimś okaże się kilkuletni Henry, niespodziewany owoc przelotnego romansu Toma...Przepełniona ciepłem i pełna wzruszeń, aleteż przezabawna książka - idealna propozycja na zimowe wieczory.

Atrakcyjne ceny ️ Szybka dostawa ️ Sprawdź naszą ofertę! Czołem, graczu! Witaj na stronie Gry.pl! Znajdziesz tu tysiące gier online - zarówno przeznaczonych dla jednego gracza, jak i do rozgrywek wieloosobowych. Możesz w nie grać także na urządzeniach mobilnych.

"Z prawdy o świętości życia wynika zasada jego nienaruszalności, wpisana od początku w serce człowieka, w jego sumienie" (EV 40). Dary życia.... Wszystko, co nas otacza, to wspaniałe dary życia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI