Bonita Avenue

Bonita Avenue - Peter Buwalda | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Peter Buwalda
WYMIAR
7,3 MB
NAZWA PLIKU
Bonita Avenue.pdf
ISBN
9020592192029

OPIS

Upadek rodu Sigeriusów.Fascynujący portret rodziny w kryzysie i dowód na to, że nawet najmniejsze zrządzenie losu może zmienić życie na zawsze.Siem Sigerius, rektor Uniwersytetu Tubantia w Twente, niedawno mianowany na stanowisko ministra edukacji, dawny mistrz judo, genialny matematyk, popełnia samobójstwo. Jego zięć, Aaron Bever, fotograf gazety uniwersyteckiej w tym samym kampusie, popada w psychozę. Biologiczny syn Siema, Wielburt, o którego istnieniu mało kto wiedział, wychodzi z więzienia, gdzie trafił lata temu za okrutne zabójstwo. Adoptowana córka Siema zarabia miliony w przemyślę porno. A to wszystko na tle tragicznego pożaru w Enschede z 2000 r., który pochłonął całą dzielnicę miasta.

welcome to 15 bonita! this lovely mobile home has been completely redone. Bonita Avenue is an entertaining end in itself and evidence that Buwalda is just getting started.'' --Independent (London) About the Author. Peter Buwalda worked as a journalist and editor before founding a music magazine and writing a weekly column for a major Dutch newspaper.

Prowadzi szczęśliwe życie z żoną i córkami. Bonita Avenue wywiera piorunujące wrażenie - niczym tragedia grecka, tym bardziej, że relacje łączące bohaterów, mają znamiona chorobliwych, fatalistycznych fascynacji. Wspaniała saga rodzinna, która z miejsca stała się przebojem, kiedy w 2010 roku ukazała się w Holandii. "Bonita Avenue" zaczyna się jak saga, a kończy jak thriller.

POWIĄZANE KSIĄŻKI