Zdrowe jelita zdrowe życie

Zdrowe jelita zdrowe życie - Joachim Bernd Vollmer | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joachim Bernd Vollmer
WYMIAR
7,58 MB
NAZWA PLIKU
Zdrowe jelita zdrowe życie.pdf
ISBN
6946840290458

OPIS

Doświadczony lekarz opisuje metody, dzięki którym zdołasz przywrócić prawidłową pracę jelit i uregulować procesy trawienne. Analizuje dawne i współczesne techniki, takie jak głodówki, lewatywy czy suplementacja. Poznasz skuteczne sposoby na pozbycie się zaparć i infekcji grzybiczych. Odciążysz układ odpornościowy oraz wzmocnisz mięśnie i stawy. Poprawisz wzrok, a Twoja skóra stanie się czysta i młodsza. Znacznie zredukuje się potliwość i zniknie związany z nią zapach. Zmniejszą się lub całkowicie ustąpią bóle stawów. Poprawi się praca mózgu, a stany depresyjne ulegną osłabieniu albo w ogóle przestaną się pojawiać. Wzrośnie tempo procesów metabolicznych i zgubisz zbędne kilogramy oraz odzyskasz motywację i energię do działania.Jelita kluczem do zdrowia.

Z pewnością zawiera w sobie wiele ciekawostek i wskazówek, ale dla niektórych może to być zdecydowanie za mało. Mimo wszystko cieszę się, że ją przeczytałam, bowiem dzięki ... Jelita nazywane są drugim mózgiem.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Naszym głównym celem jest poprawa życia i zdrowia ludzi, poprzez szerzenie koncepcji alkalicznego i zdrowego stylu życia.Znajdziesz u nas informacje o odkwaszaniu organizmu, przepisy na smaczne i zdrowe dania oraz suplementy i inne produkty wspierające alkaliczny styl życia. Zdrowa wątroba zdrowe jelita - Opinie Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Zdrowa wątroba zdrowe jelita i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu. Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Książka „Zdrowe jelita, zdrowe życie" przekaże ci w łatwy do zrozumienia, oparty na fachowej wiedzy, a przy tym żartobliwy sposób informacje, wyjaśniające działanie naszego układu trawiennego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI