[OUTLET] Wyjątkowe wina. Największe wina świata

[OUTLET] Wyjątkowe wina. Największe wina świata - Sylvie Girard-Lagorce | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sylvie Girard-Lagorce
WYMIAR
3,2 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Wyjątkowe wina. Największe wina świata.pdf
ISBN
2731808085278

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Na świecie znajdziemy tysiące wielkich win. Jak poznać te najlepsze, jakimi kryteriami się kierować, by znaleźć te, które będą wyróżniały się na tle innych?Francuski poeta i koneser Jean Orizet napisał: „Aby zrobić wielkie wino, potrzeba szaleńca, który założy winnicę, mędrca, który ustali zasady jej funkcjonowania, prawdziwego artysty, który stworzy wino, i amatora, który je z uwielbieniem wypije...”.

Największe wina świata. nr kat.: 1260171 Opis i specyfikacja; Opinie; Rekomendacje; Opis i specyfikacja; Opinie ... Wyjątkowe wina Największe wina świata, Girard-Lagorce Sylvie, 62,1 zł.

Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. Bogata oferta win z charakterem. W naszym sklepie z winami udostępniamy szeroki wybór trunków o zróżnicowanej specyfice.

POWIĄZANE KSIĄŻKI