[OUTLET] Wyjątkowe wina. Największe wina świata

[OUTLET] Wyjątkowe wina. Największe wina świata - Sylvie Girard-Lagorce | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sylvie Girard-Lagorce
WYMIAR
12,68 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Wyjątkowe wina. Największe wina świata.pdf
ISBN
9188615444401

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Na świecie znajdziemy tysiące wielkich win. Jak poznać te najlepsze, jakimi kryteriami się kierować, by znaleźć te, które będą wyróżniały się na tle innych?Francuski poeta i koneser Jean Orizet napisał: „Aby zrobić wielkie wino, potrzeba szaleńca, który założy winnicę, mędrca, który ustali zasady jej funkcjonowania, prawdziwego artysty, który stworzy wino, i amatora, który je z uwielbieniem wypije...”.

Na świecie znajdziemy tysiące wielkich win. Jak poznać te najlepsze, jakimi kryteriami się kierować, by znaleźć te, które będą wyróżniały się na tle i, Wyjątkowe wina Największe wina świata, Księgarnia PWN Katowice zaprasza Wyjątkowe wina Największe wina świata, Girard-Lagorce Sylvie, 62,1 zł.

Poznaj najlepsze wina z całego świata. Zobacz ofertę na inne alkohole i odkryj nasze wyjątkowe specjały.

POWIĄZANE KSIĄŻKI