[OUTLET] Świat zwierząt

[OUTLET] Świat zwierząt - Jean-Baptiste de Panafieu | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jean-Baptiste de Panafieu
WYMIAR
11,40 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Świat zwierząt.pdf
ISBN
4044757850250

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Wybierz się do lasu tropikalnego, podążając za stadami wielkich małp i ptaków egzotycznych.Udaj się na wspinaczkę górską w poszukiwaniu dzikich kóz i lam.Wybierz się na pustynię, aby spotkać tam wielbłądy i kobry.Zbadaj krainy wiecznego lodu, szukając pingwinów i białych niedźwiedzi.Zanurkuj w głąb oceanów w poszukiwaniu delfinów, ryb i ukwiałów.Pospaceruj po sawannie, obserwując z ukrycia lwy i słonie…Przeżyj wyjątkowe chwile, poznając fascynujące stworzenia! Oto niezwykły świat zwierząt! Czytaj, oglądaj i sprawdzaj swoją wiedzę!

Outlet Iwona Baturo . Zamawiaj książki w Ravelo - odbiór osobisty w 130 punktach w całej Polsce, gwarantowana dostawa już na następny dzień! Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Świat zwierząt.

Bogato ilustrowana publikacja, zawierająca mnóstwo ciekawostek i szczegółów (w tym tak fascynujące jak te dotyczące np. języka zwierząt ... "Świąt zwierząt to bardzo obszerna książka, poświęcona wielu gatunkom zwierząt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI