Klub Kameleona, Paryż 1932

Klub Kameleona, Paryż 1932 - Francine Prose | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Francine Prose
WYMIAR
12,32 MB
NAZWA PLIKU
Klub Kameleona, Paryż 1932.pdf
ISBN
9837908169436

OPIS

Mistrzowska opowieść o pasji, sztuce, miłości, zdradzie. Bezbłędnie oddaje nie tylko atmosferę Paryża lat dwudziestych - oddychającego papierosowym dymem i jazzem miasta wolności i swobody, także seksualnej - lecz również przygnębiającą aurę zapaści gospodarczej i grozę nazistowskiej okupacji. Paryski Klub Kameleon to przystań dla tych, którzy nie przystają do obowiązujących reguł i konwenansów. Tam każdy może być sobą, bez względu na wiek, płeć czy orientację seksualną. Jego stałą bywalczynią jest Louisianne Villard, transseksualna sportsmenka i kierowca rajdowy - budząca jednocześnie fascynację i zgorszenie. Louisianne rozpaczliwie poszukuje miłości i akceptacji, jednak nieustannie jest przez innych porzucana. Uważa się za patriotkę, lecz ze strony władz państwowych wciąż spotykają ją tylko przykrości, a nawet szykany. Przechodzi więc na stronę wroga i zostaje agentką Gestapo. Najnowsza książka Francine Prose to niezwykły portret epoki, a także próba odpowiedzi na pytanie o korzenie zła.

Paryski Klub Kameleon to przystań dla tych, którzy nie przystają do ... „Klub Kameleona, Paryż 1932" to wielowątkowa opowieść o prawdziwie barwnych osobistościach. Prawda tam miesza się z fikcją, a opowiadane historie właściwe są dla tworzących je autorów.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Klub Kameleona, Paryż 1932 Książka już od 14,00 zł - od 14,00 zł, porównanie cen w 6 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. „Klub Kameleona.

POWIĄZANE KSIĄŻKI