Brudny róż

Brudny róż - Kinga Kosińska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kinga Kosińska
WYMIAR
3,70 MB
NAZWA PLIKU
Brudny róż.pdf
ISBN
5947543571262

OPIS

Kinga zawsze była inna niż reszta chłopców. Sztuczną wyniosłością maskowała ból. Kryjąc pudrem - podstępny zarost. Samotnie błądziła w poszukiwaniu akceptacji, której nie dała jej nawet operacja korekty płci. Po latach odrzucenia i pogardy mogłaby napisać encyklopedię ludzkiej podłości. Porażające wyznanie osoby transpłciowej. Opowieść o granicach płci, ludzkiej wytrzymałości i strachu. Szukaniu potwierdzenia w zaprzeczeniu. Odnalezieniu sensu w wierze w Chrystusa. Kinga Kosińska każdym kolejnym zwierzeniem szarpie sumienie i zmusza do zastanowienia nad własnym stosunkiem do "innego".Brudny róż to książka nie tylko o transseksualnej dziewczynie. Tak naprawdę to opowieść przynosząca ulgę każdemu, kto z rozmaitych przyczyn czuje się niedostosowany, nieadekwatny i bardzo z tego powodu cierpi.Małgorzata HalberTrzeba odwagi, by pisać tak szczerze o własnym intymnym dramacie. Trzeba talentu, by zrobić to tak prosto i przejmująco jak Kinga Kosińska. Ta świetna ksiązka chyba nikogo nie pozostawi obojętnym.Anna Grodzka

Takie dresy są ciepłe i wygodne. Prążkowane body z dekoltem w serce Klarissa - brudny róż to bardzo dziewczęce i pełne gustu body, w których będziesz prezentować się wyśmienicie.Takie body możesz założyć do ulubionych jeansów, czy też spódniczki. Body idealnie przylegają do Twojego ciała.Posiadają przepiękne ramiączka w falbanki i przeuroczy dekolt w ... poszewka velvet brudny róż.

Możesz także za pomocą pudrowego różu wydzielić aneks w dużym wnętrzu. To znana i skuteczna metoda na podkreślanie innego ... Brudny róż to książka nie tylko o transseksualnej dziewczynie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI