Biblia Ilustrowana

Biblia Ilustrowana - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,40 MB
NAZWA PLIKU
Biblia Ilustrowana.pdf
ISBN
7834832842850

OPIS

Przestawione opowieści biblijne wskazują nie tylko drogę do wiary, ale są także źródłem mądrości - dla dzieci i dorosłych.Ponad 50 historii ze Starego TestamentuPonad 60 historii z Nowego TestamentuLosy wybranych postaci od stworzenia świata aż do zmartwychwstania Jezusa.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! To piękne ilustrowane wydanie stanowi streszczenie ponad 50 historii ze Starego oraz ponad 60 historii z Nowego Testamentu i preze Biblia ilustrowana - praca zbiorowa - Książka w SwiatKsiazki.pl Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. Książka Ilustrowana Biblia dla dzieci autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 37,49 zł . Przeczytaj recenzję Ilustrowana Biblia dla dzieci.

Jedna z najpiękniej ilustrowanych i jednocześnie największych Biblii, jakie kiedykolwiek powstały. 42 cm wysokości, 13 cm grubości grzbietu i blisko 10 kg wagi, powodują iż do naszych czasów przetrwała jedynie znikoma część egzemplarzy nieuszkodzonych i kompletnych tego niezwykłego wydania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI