Baw się ze zwierzątkami

Baw się ze zwierzątkami - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,28 MB
NAZWA PLIKU
Baw się ze zwierzątkami.pdf
ISBN
2225140102797

OPIS

Dzięki tej książce pełnej zabawnych ilustracji maluchy poznają cyferki od 1 do 5 i poćwiczą liczenie, a towarzyszyć im będą urocze zwierzaki. Znajdą tu też mnóstwo zadań związanych z wyszukiwaniem elementów, określaniem kolorów, kształtów i wielkości. Pomogą misiowi trafić do mamy, a kosmonaucie wrócić na statek kosmiczny. Zabawę umilą sobie kolorowaniem obrazków i przyklejaniem dołączonych do książki naklejek!

Należy im oczywiście na to pozwolic mimo iz mogłyby się ubrudzić. Czy nadal po swojemu dziecku wokół obawy, że mogą one poplamić... pobaw siĘ ze zwierzĄtkiem!!! gry i zabawy dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Dzięki tej książce pełnej zabawnych ilustracji maluchy poznają cyferki od 1 do 5 i poćwiczą liczenie, a towarzyszyć im będą urocze Klockowe przyimki ze zwierzątkami Na początku podchodziłam do nich dosyć nieufnie, bo w sumie niewiele się z nimi robi- tylko wciska w miejsca na planszy. Jednak temat dla dzieci dosyć atrakcyjny (zwierzątka) i, w sumie, często podczas zajęć poruszany. Informacje o Baw się ze zwierzątkami - 8367358868 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI