Animorphia. Ekstremalne kolorowanie i wyszukiwanie

Animorphia. Ekstremalne kolorowanie i wyszukiwanie - Kerby Rosanes | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kerby Rosanes
WYMIAR
11,31 MB
NAZWA PLIKU
Animorphia. Ekstremalne kolorowanie i wyszukiwanie.pdf
ISBN
3955934519564

OPIS

Animorphia to niezwykła książka do kolorowania połączonego z zabawą w wyszukiwanie ukrytych obiektów. Książka wyróżnia się imponującą grafiką, bardzo bogatą i ekspresyjną, skierowaną do czytelników w wieku od 8 do 18 i więcej lat. Autor używając wyszukanej czarnej kreski, tworzy wyrafinowane rysunki zwierząt, wzory i ornamenty. Składają z się one z małych elementów i układają się w zadziwiające kompozycje. Książka zachęca czytelnika do dokończenia i pokolorowania niezwykłych rysunków, jak i do wyszukiwania obiektów ukrytych na jej kartach. Umiejętności autora zyskały mu potężną bazę 1,5 mln fanów jego profilu Sketchy Stories na Facebooku

Ekstremalne kolorowanie i wyszukiwanie - opis produktu: Animorphia to niezwykła książka do kolorowania połączonego z zabawą w wyszukiwanie ukrytych obiektów. Książka wyróżnia się imponującą grafiką, bardzo bogatą i ekspresyjną, skierowaną do czytelników w wieku od 8 do 18 i więcej lat. Mythomorphia Ekstremalne kolorowanie i wyszukiwanie | Rosanes Kerby | K.E.Liber.

Mythomorphia. An Extreme Colouring and Search.

POWIĄZANE KSIĄŻKI