Zamki nad Loarą (Pascal Lajt)

Zamki nad Loarą (Pascal Lajt) - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,67 MB
NAZWA PLIKU
Zamki nad Loarą (Pascal Lajt).pdf
ISBN
4860155445203

OPIS

• Który zamek zaprojektował Leonardo da Vinci?• Gdzie mieszkał zdetronizowany król Polski?• Jak trafić do Gabinetu Dzwonków?• Do którego zamku każdy solenizant ma darmowy wstęp?Zamki nad Loarą, czyli nowe spojrzenie na francuski region. Podczas wyjazdu z Pascalem otworzysz każdy zamek (nad Loarą).Dolina Loary z licznymi rezydencjami królów i arystokratów należy do najbardziej znanych i najchętniej odwiedzanych okolic Francji. Olśniewające formą i malowniczym położeniem zamki tworzą tak niezwykły zespół architektoniczny, że cały obszar między Sully-sur-Loire a Angers figuruje na liście UNESCO. Od wieków niezmiennie zachwyca cudowną architekturą i oczywiście legendą, otaczającą tę najbardziej znaną krainę zamków na świecie.

Norwegia [Pascal Lajt] Weronika Sowa, Konrad Konieczny. Przewodniki Itaka > Pascal Lajt.

Pięknie i malowniczo położone zamki tworzą tak niezwykły zespół architektoniczny, a cały obszar między Sully-sur-Loire a Angers figuruje na liście UNESCO. Od zawsze, niezmiennie zachwyca cudowną architekturą i oczywiście swoją legendą. Zamki Nad Loarą już od 13,43 zł - od 13,43 zł, porównanie cen w 30 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI