Wielka księga przyrody

Wielka księga przyrody - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,97 MB
NAZWA PLIKU
Wielka księga przyrody.pdf
ISBN
9365845052816

OPIS

Ten kolorowy słowniczek obrazkowy przybliży najmłodszym czytelnikom świat zwierząt i roślin. Maluchy poznają nazwy wielu kwiatów, drzew, ptaków. Dowiedzą się, jakie zwierzęta mieszkają na wsi, w lesie i na sawannie. Przyjrzą się też mieszkańcom morskich głębin i obszarów podbiegunowych.

Do każdego zdjęcia jest opis, charakterystyka i ciekawostka. Wielka księga przyrody, Bawię się i uczę - opis produktu: Przyroda jest fascynująca o tym każdy wie. Jak sprawić, by zaciekawić nią najmłodszych? Odpowiedź na to pytanie jest zawarta w Wielkiej księdze przyrody.

W wyjątkowo przyjazny sposób przybliża najmłodszym świat przyrody. Wielka księga przyrody - opis produktu: Oto przyroda, jakiej jeszcze nie znałeś! Oryginalnie zatytułowane rozdziały kryją mnóstwo zdumiewających informacji. Niezwykle starannie dobrane fotografie pozwolą głębiej wniknąć w tajemnice natury.

POWIĄZANE KSIĄŻKI