[OUTLET] Niesamowita nauka

[OUTLET] Niesamowita nauka - John Farndon | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Farndon
WYMIAR
12,45 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Niesamowita nauka.pdf
ISBN
5657167991675

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Poznaj niesamowite fakty dotyczące otaczającego cię świata, kosmosu, zjawisk atmosferycznych, ludzkiego ciała oraz największych wynalazków w historii.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Niesamowita podróż do świata nauki Twoja ocena. Ocena ogólna.

Autorka tworzy nową, alternatywną opowieść o polskiej historii, literaturze i wyobraźni ... Lego Niesamowite pomysły - Outlet. Czy jesteś gotowy na fantastyczną przygodę w świecie klocków LEGO®? Wyrusz w podróż przez sześć niesamowitych światów wypełnionych pomysłami i wskazówkami fanów LEGO®.

POWIĄZANE KSIĄŻKI