[OUTLET] Kopciuszek

[OUTLET] Kopciuszek - Khoa Le | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Khoa Le
WYMIAR
5,41 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Kopciuszek.pdf
ISBN
3698289294149

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. To adaptacja klasycznej baśni o Kopciuszku według Charles’a Perraulta. Towarzyszą jej niezwykłe ilustracje Khoa Le, jest zarówno autorką wszystkich tekstów, jak i ilustracji.Pewnej dziewczynce zmarła mama. Jej tata ożenił się z wdową, której dwie córki nazwały dziewczynkę Kopciuszkiem, ponieważ była gorzej od nich ubrana… ale to dopiero początek opowieści.

Dopiero na początku XIX wieku rozpoczął ekspansję na tereny nizinne. Obecnie jest to ptak siedlisk zurbanizowanych, który bardzo chętnie gnieździ się w osiedlach ludzkich, na terenach ... Informacje o LEGO DISNEY Przejażdżka karetą Kopciuszka OUTLET - 8931387236 w archiwum Allegro.

Zapraszamy do wyjątkowego sklepu internetowego Kupciuszek. Wbrew pozorom naszą ofertę tworzy nie tylko modna odzież damska. Niezwykłe wydarzenie literackie! Klasyczne baśnie - „Czerwony Kapturek", „Śpiąca Królewna", „Kopciuszek", „Królewna Śnieżka u krasnoludków" - opowiedziane prawie sto lat temu przez chilijską poetkę noblistkę Gabrielę Mistral, nowocześnie zilustrowane przez młodych artystów, przełożone przez Krystynę Rodowską, wybitną tłumaczkę i poetkę. Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Kopciuszek Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI