Fistaszki Wersja kinowa. Opowieść filmowa

Fistaszki Wersja kinowa. Opowieść filmowa - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,34 MB
NAZWA PLIKU
Fistaszki Wersja kinowa. Opowieść filmowa.pdf
ISBN
4452237412279

OPIS

Fistaszki są gotowe na nową przygodę!W miasteczku pojawia się mała ruda dziewczynka. Jest bystra, śliczna i miła. Do licha! Charlie Brown chce zrobić na niej wrażenie! Musi tylko odnieść sukces, wszystko jedno jaki. Ale czy mu się uda?Tymczasem Snoopy, najsłynniejszy beagle świata, odbywa fantastyczny lot w wyobraźni! Jako as lotnictwa z czasów pierwszej wojny światowej zakochuje się w odważnej pilotce Fifi. Gdy podły Czerwony Baron porywa Fifi, Snoopy i Woodstock ruszają na ratunek. Najwyższy czas pozbyć się Czerwonego Barona raz na zawsze!

Ale czy mu się uda? „Fistaszki - wersja kinowa" na ekranach CKF Stylowy już 1 stycznia 2016. Gdy w klasie pojawia się nowa dziewczynka, Charlie Brown staje przed największym wyzwaniem w całym swym dotychczasowym życiu, podczas gdy jego wierny towarzysz, pies Snoopy postanawia zrealizować swoje życiowe marzenie… Bohaterowie legendarnych, cieszących się niesłabnącą popularnością od ponad pół wieku opowieści rysunkowych Charlesa M.

Książki » Dla dzieci 12 zł . Zgierz 15 sty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI