Ćwicz umysł. Uzupełnianie obrazków

Ćwicz umysł. Uzupełnianie obrazków - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,80 MB
NAZWA PLIKU
Ćwicz umysł. Uzupełnianie obrazków.pdf
ISBN
2180827167814

OPIS

Ćwicz umysł z książeczkami z tej serii. Uzupełnianie obrazków to interesująca propozycja dla tych wszystkich, którzy uwielbiają ilustrowane rebusy.

Żadnych skomplikowanych zasad czy uczenia się na pamięć - oferujemy jedynie najlepsze rozwiązania i wskazówki, jak skutecznie wykorzystywać potencjał umysłowy. Ćwicz umysł z książeczkami z tej serii. Połącz kropki to interesująca propozycja dla tych wszystkich, którzy uwielbiają odnajdować ukryte w kropkach kształty..

Uzupełnianie obrazków | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Edukacyjne \ Łamigłówki | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Ćwicz swój umysł to pierwszy wizualny podręcznik do treningu umysłowego. Zawiera on wszechstronny program wspomagający rozwój zdolności umysłowych, inteligencji i ogólnej funkcji mózgu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI