Zrozumieć ludzi

Zrozumieć ludzi - Rita Carter | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rita Carter
WYMIAR
9,13 MB
NAZWA PLIKU
Zrozumieć ludzi.pdf
ISBN
2826765486680

OPIS

Ta książka w obrazowy sposób przybliża naukowe fakty dotyczące naszych zachowań; pokazuje, jak zrozumienie danej osoby może sprawić, że staniesz się mistrzem komunikacji, będziesz bardziej przekonujący i lepiej ocenisz motywacje innych. Coraz szybsze tempo komunikacji we współczesnym świecie powoduje, że jeszcze ważniejsze jest właściwe interpretowanie postaw, z którymi spotykasz się na co dzień.W 20 lekcjach Rita Carter tłumaczy sygnały, które ujawniają prawdziwe uczucia i intencje drugiej osoby, oraz pokazuje, jak odbijają się one na naszych relacjach z innymi. Dzięki zgromadzonemu tutaj materiałowi poznasz skuteczne metody wpływania na ludzi i podstawowe wzorce zachowań, które kształtują nasz sposób komunikacji. Poszerzenie wiedzy w tym zakresie będzie twoim kluczem do sukcesu!

Joanna Tatkowska. Burzliwe emocje •w okresie dojrzewania zmienia się nie tylko ciało, ale też ...

Matryca. Temperament to tylko taka ... Ta książka w obrazowy sposób przybliża naukowe fakty dotyczące naszych zachowań, pokazuje, jak zrozumienie danej osoby może sprawić, że staniesz się mistrzem komunikacji Innowacyjne narzędzie pomagające zrozumieć ludzkie zachowania WSZECHSTRONNOŚĆ PRISM Brain Mapping to obecnie najbardziej wszechstronne, trafne i skuteczne narzędzie, służące do identyfikowania i mapowania preferowanych przez ludzi zachowań. #zrozumieć_ludzi | 7.1K ludzi obejrzało to.

POWIĄZANE KSIĄŻKI