Zrozumieć ludzi

Zrozumieć ludzi - Rita Carter | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rita Carter
WYMIAR
4,43 MB
NAZWA PLIKU
Zrozumieć ludzi.pdf
ISBN
3062365784524

OPIS

Ta książka w obrazowy sposób przybliża naukowe fakty dotyczące naszych zachowań; pokazuje, jak zrozumienie danej osoby może sprawić, że staniesz się mistrzem komunikacji, będziesz bardziej przekonujący i lepiej ocenisz motywacje innych. Coraz szybsze tempo komunikacji we współczesnym świecie powoduje, że jeszcze ważniejsze jest właściwe interpretowanie postaw, z którymi spotykasz się na co dzień.W 20 lekcjach Rita Carter tłumaczy sygnały, które ujawniają prawdziwe uczucia i intencje drugiej osoby, oraz pokazuje, jak odbijają się one na naszych relacjach z innymi. Dzięki zgromadzonemu tutaj materiałowi poznasz skuteczne metody wpływania na ludzi i podstawowe wzorce zachowań, które kształtują nasz sposób komunikacji. Poszerzenie wiedzy w tym zakresie będzie twoim kluczem do sukcesu!

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Zrozumieć ludzi. Rita Carter (okładka twarda) Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł! Wydawnictwo: Olesiejuk Sp.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI