Zeszyt ćwiczeń Litery

Zeszyt ćwiczeń Litery Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
7,47 MB
NAZWA PLIKU
Zeszyt ćwiczeń Litery.pdf
ISBN
8972718838892

OPIS

Oto książka pełna zadań i niespodzianek!Pomoże dzieciom stawiać pierwsze kroki w świecie liter.Zawiera mnóstwo ciekawie opracowanych ćwiczeń, które ułatwią naukę pisania.Rysuj zygzaki i spirale, linie proste i faliste, a potem poznawaj kolejne litery i dobrze się baw!

Litery. Klasa 1-3 w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! ...

Litery już od 7,99 zł - od 7,99 zł, porównanie cen w 1 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, Zeszyt ćwiczeń jest skorelowany z podręcznikiem do historii dla klasy szóstej szkoły podstawowej Wczoraj i dziś dopuszczonym do użytku szkolnego i wpisanym do wykazu podręczników przeznaczonych do kształcenia ogólnego do nauczania historii w klasie szóstej. Oto zeszyt ćwiczeń, z którym rozpoczniesz przygodę z pięknymi literami w nowoczesnym wydaniu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI