Wejść tam nie można

Wejść tam nie można - Ewa Błaszczyk | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Błaszczyk
WYMIAR
12,68 MB
NAZWA PLIKU
Wejść tam nie można.pdf
ISBN
6511072535553

OPIS

Ewa zna lepiej niż ktokolwiek dramatyczną sytuację, bezsilność i rozpacz ludzi, którzy opiekują się osobami w śpiączce. Swoje osobiste cierpienie i rozpacz potrafiła przekuć w nadzieję dla innych. Ewa Błaszczyk jest moim Mistrzem. Podziwiam ją i bardzo cenię. Anna Dymna Czekając, aż się przebudzi. Historia Ewy Błaszczyk i Kliniki „Budzik”Piętnaście lat temu, tuż po niespodziewanej śmierci męża, Ewę Błaszczyk dotknęła kolejna tragedia. Jej córka Ola zapadła w śpiączkę. Życie rodziny zmieniło się nie do poznania. Od tamtego dnia aktorka walczy o zdrowie córki i jej prawo do godnego życia. Walczy też o siebie.Wejść tam nie można to przejmujący portret, w którym autorka opowiada o swojej barwnej drodze artystycznej, stosunku do spraw ważnych, trudnych i kontrowersyjnych. Przybliża życie osobiste, kulisy zakładania fundacji i tworzenia kliniki. Ja wierzę, że cierpienia mają sens. Wiodą do jakiegoś celu. Już nawet zaczynam się do nich uśmiechać.Ewa Błaszczyk - kobieta, matka, artystka. Występuje w teatrze, zagrała w dziesiątkach filmów w Polsce i za granicą. Założycielka fundacji Akogo? i Kliniki „Budzik”. Zdaniem jej przyjaciół i znajomych jest osobą o niespotykanej sile.

Ja wierzę, że cierpienia mają sens. Wiodą do jakiegoś celu. Wejść tam nie można jest niezwykłym świadectwem codziennego pokonywania lęku i cierpienia, zmagania się z barierami społecznymi, medycznymi i finansowymi.

Wiodą do jakiegoś celu. "Wejść tam nie można" to obraz pełnej kobiety. Człowieka, którego tragedia dotknęła, może połamała, ale nie zniszczyła. Informacje o WEJŚĆ TAM NIE MOŻNA - 7155720449 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI