Sto pytań do językoznawcy, czyli poważne odpowiedzi na niepoważne pytania

Sto pytań do językoznawcy, czyli poważne odpowiedzi na niepoważne pytania - Elżbieta Awramiuk | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Awramiuk
WYMIAR
11,93 MB
NAZWA PLIKU
Sto pytań do językoznawcy, czyli poważne odpowiedzi na niepoważne pytania.pdf
ISBN
3583051958015

OPIS

„Kto pyta, nie błądzi” – mówi przysłowie, ale pomija ważną przesłankę: to, że zapytany jest osobą kompetentną. Elżbieta Awramiuk odpowiada nie tylko kompetentnie, ale też zajmująco i z wyczuciem: rzeczowo, ale przystępnie; nie powierzchownie, ale i nie nazbyt obszernie. W dodatku mówi o języku, czyli rzeczy pierwszorzędnej – czymś, bez czego by nas po prostu nie było. Czy warto przeczytać Sto pytań do językoznawcy? Warto, a nawet trzeba.Mirosław BańkoDowcipna, zaskakująca książka, która w prosty sposób opowiada o języku. Przystępna forma i bogata treść rzadko chodzą w parze, ale tu można znaleźć je obie. Gorącopolecam.Bogusław Nowowiejski

Cena katalogowa: 29,90 zł: Tweetnij. 29,90 zł 14,95 zł.

Napisz recenzję o produkcie: Sto pytań do językoznawcy, czyli poważne odpowiedzi na niepoważne pytania Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI