[OUTLET] Słony / Słodki. Kuchnia dwóch smaków

[OUTLET] Słony / Słodki. Kuchnia dwóch smaków - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,85 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Słony / Słodki. Kuchnia dwóch smaków.pdf
ISBN
6925251751153

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Prezentowane w pierwszej części receptury dedykujemy wszystkim zwolennikom słonej kuchni. Znajdą tu oni mnóstwo wybornych pomysłów na specjały o zdecydowanie wytrawnym charakterze.Jeśli jednak najdzie Was ochota na przełamanie smaku, gorąco zachęcamy do zajrzenia do drugiej części naszej publikacji. Przekonacie się wówczas, że wszystkie proponowane przez nas dania na słono można przygotować także w wydaniu słodkim.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Informacje o Słony / Słodki. Kuchnia dwóch smaków - 8905058830 w archiwum Allegro.

... Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Słony / Słodki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI