[OUTLET] Atlas Świata

[OUTLET] Atlas Świata - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,29 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Atlas Świata.pdf
ISBN
4469968600035

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Zbadaj każdy zakątek Ziemi!Ten liczący 128 stron bogato ilustrowany Atlas Świata to nieoceniona pomoc w nauce dla młodzieży.Ponad 50 mapPonad 2000 ilustracjiInformacje na temat budowy planety, jej miejsca w Układzie Słonecznym, środowiska i zagrożeń dla cywilizacjiPrzejrzyste dane statystyczne

Zamawiaj książki w Ravelo - odbiór osobisty w 130 punktach w całej Polsce, gwarantowana dostawa już na następny dzień! Internetowy Atlas Świata Ten Atlas Świata jest najlepszym źródłem szczegółowych i interesujących faktów na temat wszystkich krajów świata. Po prostu wybierz kraj, w którym jesteś zainteresowany.

Przedstawiany Państwu „Wielki Atlas Świata", jest najbardziej aktualnym dziełem kartograficznym jakie ukazuje się w naszym kraju, w ostatniej dekadzie XXI wieku.Prezentowana edycja atlasu Wydawnictwa DRAGON, została dokonana na podstawie uzyskanej licencji od uznanego na całym świecie, niemieckiego wydawnictwa Kunth Verlag.Autorzy opracowania zapewniają, że użyte w atlasie ... Encyklopedyczny Atlas Świata. Opracowanie zbiorowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI