Marzenia i koszmary

Marzenia i koszmary - Stephen King | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephen King
WYMIAR
4,13 MB
NAZWA PLIKU
Marzenia i koszmary.pdf
ISBN
5209391805673

OPIS

Wybór 25 znakomitych opowiadań mistrza grozy uzupełniony jego osobistym komentarzem, w którym autor wyjaśnia źródła swojej twórczej inspiracji. Stephen King w najwyższej pisarskiej formie!Dziennikarz poszukujący sensacyjnego tematu do reportażu natrafia na ślad pilota-wampira, którego zagadkowe pojawienia się na odległych od siebie lotniskach są zawsze zwiastunami kolejnych morderstw...Podstarzały nauczyciel poświęca siedem lat życia, by w bardzo niecodzienny sposób zemścić się na zabójcy swojej żony...W gabinecie detektywa Umneya zjawia się tajemniczy gość twierdząc, iż Umney jest jedynie tworem jego pisarskiej wyobraźni...Czterdzieści lat po śmierci Sherlocka Holmesa doktor Watson wspomina zagadkę morderstwa, którą rozwikłał szybciej od swego sławnego przyjaciela...

Pałka niżej! - całkiem niezły esej dla fanów sportu, a także wplótł w swoją twórczość ... Książka Marzenia i koszmary autorstwa King Stephen , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 33,67 zł . Przeczytaj recenzję Marzenia i koszmary.

Jednak King dodał coś, co wcześniej mu się nie zdarzało - opowiadania, które z horrorami mają mało wspólnego np. Pałka niżej! - całkiem niezły esej dla fanów sportu, a także wplótł w swoją twórczość ... Książka Marzenia i koszmary autorstwa King Stephen , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 33,67 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI