Krokodyl

Krokodyl - Danuta Parlak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Danuta Parlak
WYMIAR
5,90 MB
NAZWA PLIKU
Krokodyl.pdf
ISBN
6297513183531

OPIS

Co byście zrobili, gdyby pewnego dnia na progu Waszego domu zjawiło się brunatnozielone stworzenie, które twierdzi, że jest krokodylem? Jak się przekonać, czy to rzeczywiście groźny i niebezpieczny krokodyl, którego trzeba się bać? A może niespodziewany gość nie jest tym, za kogo się podaje?Miętus, Kajtek i Fąfel, sympatyczni bohaterowie tej zabawnej opowieści, mają do rozwiązania nie lada zagadkę, bo żaden z nich nigdy nie widział prawdziwego krokodyla. Sprawdźcie, jak sobie poradzą!

bab.la nie ... 11. Jak długo żyje krokodyl zależy od jego gatunku.

... Krokodyl nilowy (Crocodylus niloticus) - jeden z trzech gatunków krokodyli występujących w Afryce.Drugi pod względem wielkości, zaraz po krokodylu różańcowym współcześnie żyjący gad i analogicznie drugi w rodzinie krokodylowatych.Może osiągać długość 5,5 metrów i masę blisko 1 tony. Występuje prawie w całej Afryce na południe od Sahary i na Madagaskarze. Krokodyl różańcowy jest największym z krokodyli.

POWIĄZANE KSIĄŻKI