Jak Wojtek został strażakiem

Jak Wojtek został strażakiem - Czesław Janczarski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Czesław Janczarski
WYMIAR
5,96 MB
NAZWA PLIKU
Jak Wojtek został strażakiem.pdf
ISBN
5585271140236

OPIS

Siedmioletni Wojtek marzy, żeby zostać strażakiem, ale dorośli twierdzą, że jest za mały. I oto przypadek sprawia, że chłopiec wynosi z płonącego domu niemowlę i alarmuje straż pożarną...Nowe wydanie z pięknymi ilustracjami Marianny Sztymy.Kolorowe ilustracje, poręczny format i duża czcionka - książka idealna do samodzielnego czytania.Marianna Sztyma - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Dyplom z grafiki warsztatowej zrobiła u profesora Tadeusza Jackowskiego. Jest autorką ilustracji prasowych (m.in. dla "Twojego Stylu", "Press", "Newsweeka", "Wysokich Obcasów", "Zwierciadła", "Elle" czy "Wprost") i ilustracji książek dla dzieci. Rysuje komiksy, projektuje okładki i maluje. Mieszka na Pogórzu Izerskim z kotami i psami.

Jak Wojtek został strażakiem. Wezwanie strażaków . ZAŁĄCZNIK 4 Uczniowie słabsi: Rozsypanka wyrazowa W nagrodę za swój czyn Wojtek został strażakiem.

I oto przypadek sprawia, że chłopiec wynosi z płonącego domu niemowlę i alarmuje straż pożarną… Nowe wydanie z pięknymi ilustracjami Marianny Sztymy. Jak Wojtek został strażakiem (pdf) - plik 'dla dzieci > EBooki'. Inne dokumenty: dla dzieci, EBooki, eewqa1234 Czesław Janczarski - Jak Wojtek został strażakiem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI