Jaga Czekolada i Baszta czarownic (książka audio)

Jaga Czekolada i Baszta czarownic (książka audio) - Agnieszka Mielech | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Mielech
WYMIAR
12,33 MB
NAZWA PLIKU
Jaga Czekolada i Baszta czarownic (książka audio).pdf
ISBN
3460733370794

OPIS

Witajcie w Pierwszym Świecie, gdzie rządzą nowe technologie, a mieszkańcy tak bardzo upodobnili się do siebie, że trudno o dwie różne osoby. Tutaj mieszka Jagoda Nugat, przez kolegów nazywana Jagą Czekoladą.Pewnego dnia do opuszczonego domu tuż obok Jagi i jej rodziców wprowadzają się nowe lokatorki - Mirella i Lukrecja. Wkrótce otwierają kawiarnię z najpyszniejszymi łakociami, jakie Jaga kiedykolwiek jadła... Dziewczynka nawet nie podejrzewa, że urocze sąsiadki to czarodziejki z odległej krainy kwitnących migdałowców, Królestwa Almendurii, które wyruszyły z misją ochrony Pierwszego Świata. Mirella i Lukrecja opuściły bezpieczną basztę czarownic, by odnaleźć osobę, która pokona zbuntowanego czarnoksiężnika Hedima. Mag zagraża bezpieczeństwu wszystkich światów.Jaga zostaje wciągnięta w walkę potężnych sił!Czyta: Kamila Baar-KochańskaCzas trwania: 4 godz. 36 min.

Baszta czarownic: Data premiery: 2016-02-10: Kopiowanie: nie dotyczy: Rozmiar: 133 MB: Drukowanie: Jaga zostaje wciągnięta w walkę potężnych sił! Książka Jaga Czekolada i Baszta Czarownic pochodzi z wydawnictwa Wilga. Autorem książki jest Agnieszka Mielech.

36 min. Audiobook cd Jaga Czekolada i Baszta czarownic audiobook CD pochodzi z wydawnictwa Biblioteka Akustyczna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI