ABC poznajemy literki

ABC poznajemy literki - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,16 MB
NAZWA PLIKU
ABC poznajemy literki.pdf
ISBN
1871663738634

OPIS

Pierwszym ważnym krokiem w nauce jest poznanie liter. Ten zeszyt zabaw i ćwiczeń ułatwi twojemu dziecku zapamiętanie liter. Karty edukacyjne zamieszczone w zeszycie są nowatorskim rozwiązaniem – pozwolą tobie i twojemu dziecku ciekawie spędzić czas, a przy okazji utrwalić wiedzę.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > ABC Poznajemy literki - opis produktu: W myśl hasła Skrzat bawi i uczy z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy zbiór zadań dla przedszkolaków. Dzięki niemu w czasie wesołej zabawy mali czytelnicy, kreśląc pierwsze litery, poznają alfabet od A do Z.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Piosenka Alfabet dla dzieci po polsku (abecadło) - piosenka dla dzieci kolorowa i radosna - dzieciaczki same chcą ją oglądać i w ten sposób się uczą. Poleca... poznajemy literki abc Musisz być zalogowany, aby składać zamówienia oraz mieć dostęp do cen i stanów towarów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI