ABC poznajemy literki

ABC poznajemy literki - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,36 MB
NAZWA PLIKU
ABC poznajemy literki.pdf
ISBN
8276280791945

OPIS

Pierwszym ważnym krokiem w nauce jest poznanie liter. Ten zeszyt zabaw i ćwiczeń ułatwi twojemu dziecku zapamiętanie liter. Karty edukacyjne zamieszczone w zeszycie są nowatorskim rozwiązaniem – pozwolą tobie i twojemu dziecku ciekawie spędzić czas, a przy okazji utrwalić wiedzę.

Pierwszy odcinek z serii filmów prezentując... ABC poznajemy literki Literatura popularnonaukowa już od 17,38 zł - od 17,38 zł, porównanie cen w 4 sklepach. Zobacz inne Literatura popularnonaukowa, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. ABC poznajemy literki (Ewa Stadtmuller).

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Poznajemy literki ABC . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 7,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Poznajemy literki ABC - opis produktu: Dzięki tym prostym i kolorowym ćwiczeniom poznacie cyferki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI