Rok przedszkolaka do kolorowania - z kredkami uczymy się i bawimy

Rok przedszkolaka do kolorowania - z kredkami uczymy się i bawimy - Joanna Myjak (ilustr.) | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Myjak (ilustr.)
WYMIAR
10,59 MB
NAZWA PLIKU
Rok przedszkolaka do kolorowania - z kredkami uczymy się i bawimy.pdf
ISBN
8835270058164

OPIS

Razem z przedszkolakami ucz się i baw. Dzięki tej książce dowiesz się wielu ciekawych rzeczy na temat zajęć, które przez cały rok mają dzieci w przedszkolu. Pokoloruj obrazki i stwórz wspaniałe prace plastyczne.

Skontaktuj się z nami: 508768309 godz. PN-PT (8-16) Zarejestruj się / Zaloguj Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty) Brak produktów Do ustalenia Wysyłka 0,00 zł Podatek.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty. Dzięki tej książce dowiesz się wielu ciekawych rzeczy na temat zajęć, które przez cały rok mają dzieci w przedszkolu. Pokoloruj obrazki i stwórz wspaniałe prace Rok przedszkolaka do kolorowania - z kredkami uczymy się i bawimy - opinie, cena - MediaMarkt.pl Razem z przedszkolakami ucz się i baw.Dzięki tej książce dowiesz się wielu ciekawych rzeczy na temat zajęć, które przez cały rok mają dzieci w przedszkolu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI