PZPN. Książka treningów. Gram jak mistrzowie!

PZPN. Książka treningów. Gram jak mistrzowie! - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,50 MB
NAZWA PLIKU
PZPN. Książka treningów. Gram jak mistrzowie!.pdf
ISBN
7696138795153

OPIS

Łączy nas piłka Książka treningów Gram jak mistrzowie Piłka nożna to najbardziej popularna dyscyplina sportowa na świecie. Budzi zainteresowanie milionów ludzi na całej planecie. Można uprawiać ją na co dzień, oglądać mecze, kibicować ulubionej drużynie czy dopingować naszą reprezentację. Trenując nigdy się nie poddawaj. Jeśli będziesz wierzyć w siebie, wtedy zrozumiesz, że nie ma rzeczy niemożliwych. Rób po prostu to, co kochasz: trenuj i ciesz się piłką nożną. Bartłomiej Zalewski, trener reprezentacji Polski U-15 W sześciu rozdziałach przedstawiamy- ćwiczenia ogólnorozwojowe i koordynacyjne - zabawy ruchowe - technikę piłkarską: prowadzenie piłki, podanie i przyjęcia, uderzenia do bramki - gry zadaniowe

Gram jak mistrzowie! | | KSIĄŻKI \ Sport i rekreakcja | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Książka treningów Gram jak mistrzowie! Trenując nigdy się nie poddawaj. Jeśli będziesz wierzyć w siebie, wtedy zrozumiesz, że nie ma rzeczy niemożliwych.

z o.o Sprzedaż internetowa +48 222 62 62 62 [email protected] Towar z kategorii OUTLET. Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia: - uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę, - zagięcia, zżółknięcia stron ... KUP «Książka treningów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI