Psy. Ilustrowany przewodnik

Psy. Ilustrowany przewodnik - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,13 MB
NAZWA PLIKU
Psy. Ilustrowany przewodnik.pdf
ISBN
8710806664820

OPIS

Ten bogato ilustrowany przewodnik przybliży czytelnikowi świat psów. Zawiera opis ponad 400 ras i odmian uznanych przez Międzynarodową Federację Kynologiczną z uwzględnieniem informacji o wielkości, charakterze, nawykach, tresurze czy opiece. Przedstawia zarówno podstawowe, jak i bardziej szczegółowe wiadomości o tych wspaniałych zwierzętach, które od wieków towarzyszą człowiekowi.

Pies przechodzi przez bramkę z wykrywaczem metali tak samo jak człowiek. Należy wówczas rozebrać psa z uprzęży i obroży. „Psy z Rygi" Henning Mankell - przewodnik ilustrowany „Psy z Rygi" Henning Mankell - przewodnik ilustrowany Muszę przyznać, że książka napisana przez Henninga Mankella zainteresowała mnie stolicą Łotwy, jednak z drugiej strony wzbudziła również wiele niepokoju dotyczącego tego miasta. Młode zwierzęta Ilustrowany przewodnik.

Data zakończenia 2019-09-25 - cena 35 zł Ten bogato ilustrowany przewodnik przybliży czytelnikowi świat psów. Zawiera opis ponad 400 ras i odmian uznanych przez Międzynarodową Federację Kynologiczną z uwzględnieniem informacji o wielkości, charakterze, nawykach, tresurze czy opiece. Ten bogato ilustrowany przewodnik przybliży czytelnikowi świat psów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI