Nina i Arka Światła. Seria Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 7

Nina i Arka Światła. Seria Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 7 - Moony Witcher | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Moony Witcher
WYMIAR
12,45 MB
NAZWA PLIKU
Nina i Arka Światła. Seria Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 7.pdf
ISBN
6026459946034

OPIS

Oto tom zamykający cykl powieści o dziewczynce z Szóstego Księżyca. Walka ze Złem i Alchemią Ciemności wciąż jeszcze trwa. Nina wraz z przyjaciółmi staje do rozstrzygającego starcia z okrutnym hrabią Karkonem Ca' D'Oro i jego poplecznikami, którzy naruszyli harmonię Wszechświata. Aby ją przywrócić, młodzi alchemicy muszą na czas wykonać zadanie powierzone im przez Etereę, Matkę Alchemiczkę, a do złożenia Złotej Liczby wciąż brakuje ósemki. Czy wyjdą zwycięsko z tej rozgrywki i zapobiegną nadejściu Ery Ciemności?

Jej wymiary to 145x225. Okładka twarda z obwolutą Rok wydania 2019 Przedział wiekowy dla dzieci z klas I-III (6-9 lat) Tytuł Dziewczynka z Szóstego Księżyca Tom 7 Nina i Arka Światła Nina i Arka Światła. Dziewczynka z Szóstego Księżyca.

Przeczytaj recenzję Nina i Arka Światła. Dziewczynka z Szóstego Księżyca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI