Biblia na moją Pierwszą Komunię Święta

Biblia na moją Pierwszą Komunię Święta - Lorena Marin | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lorena Marin
WYMIAR
7,39 MB
NAZWA PLIKU
Biblia na moją Pierwszą Komunię Święta.pdf
ISBN
9281415970884

OPIS

Książka zawiera najważniejsze opowieści z Biblii, starannie wybrane i zaadaptowane dla dzieci. Młodzi czytelnicy odnajdą w książce wspaniale zilustrowane historie ze Starego i Nowego Testamentu oraz poznają najważniejsze postaci obu ksiąg. Natomiast w ostatniej części będą mogli zapoznać się z najistotniejszymi kwestiami życia chrześcijanina.

Teraz do nabycia w pięknej obwolucie na wyjątkową okazję Pierwszej Komunii Świętej. Słowa Boga kierowane do ludzi są zawsze aktualne i zawsze skuteczne.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak w ciągu ostatnich lat zmieniła się formuła celebrowania uroczystości pierwszej komunii świętej. Oczywiście chodzi nam o tę świecką część, bo ta mająca miejsce w kościele na szczęście nie musi poddawać się przeróżnym modom i trendom. Biblia na moją Pierwszą Komunię święta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI