Zwierzątkowe ABC

Zwierzątkowe ABC - Urszula Kozłowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Urszula Kozłowska
WYMIAR
12,98 MB
NAZWA PLIKU
Zwierzątkowe ABC.pdf
ISBN
5756132438146

OPIS

Zabawne wierszyki o zwierzątkach i urocze, niezwykle kolorowe ilustracje zachęcą każdego malucha do poznawania kolejnych literek alfabetu i ułatwią mu ich zapamiętanie.

Przekonaj się sam! Okładka miękka Rok wydania 2011 Przedział wiekowy dla dzieci z klas I-III (6-9 lat), dla dzieci z klas IV-VI (10-12 lat), dla najmłodszych (0-2 lata), dla przedszkolaków (3-5 Zwierzęta do oddania i kupienia. Rożne rasy.

Sprawdź i kup teraz w merlin.pl Zabawne wierszyki o zwierzątkach i urocze, niezwykle kolorowe ilustracje zachęcą każdego malucha do poznawania kolejnych literek alfabetu i ułatwią mu ich zapamiętanie. Zwierzątkowe abecadło (Urszula Kozłowska). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Zabawne wierszyki o zwierzątkach i urocze, niezwykle kolorowe ilustracje zachęcą każdego malucha do poznawania kolejnych literek alfabetu i ułatwią mu ich zapamiętanie. Książka Zwierzątkowe ABC - Urszula Kozłowska, Marcin Południak Zabawne wierszyki o zwierzątkach i urocze, niezwykle kolorowe ilustracje zachęcą każdego malucha do poznawania kolejnych literek alfabetu i ułatwią mu ich zapamiętanie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI