Wspólnie czytamy Śpiąca Królewna

Wspólnie czytamy Śpiąca Królewna - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,84 MB
NAZWA PLIKU
Wspólnie czytamy Śpiąca Królewna.pdf
ISBN
1855961653157

OPIS

Seria adaptacji klasycznych baśni przygotowanych z myślą o dzieciach, które dopiero zaczynają samodzielną czytelniczą przygodę.W każdej książce zamieszczono historyjkę do wspólnego czytania oraz związane z nią zadania polegające na kojarzeniu konkretnych dźwięków z odpowiadającymi im literami oraz rozpoznawaniu i tworzeniu za pomocą naklejek wyrazów, w których dane litery można znaleźć.To świetna zabawa wspomagająca naukę czytania.

W każdej książce zamieszczono historyjkę do wspólnego czytania oraz związane z nią zadania... - ISBN: 978-83-2746-070-7 Informacje o WSPÓLNIE CZYTAMY - ŚPIĄCA KRÓLEWNA, PRACA ZBIOROWA - 9667040183 w archiwum Allegro.

Zobacz sam! Wspólnie czytamy - Śpiąca Królewna Olesiejuk Sp. z o.o., książka Seria adaptacji klasycznych baśni przygotowanych z myślą o dzieciach, które dopiero zaczynają samodzielną czytelniczą przygodę.W każdej książce zamieszczono historyjkę do wspólnego czytania oraz związane z nią zadania polegające na kojarzeniu konkretnych ... „Dawno, dawno temu pewnym królestwem rządzili król i królowa, którzy nie mieli dzieci, choć bardzo tego pragnęli.

POWIĄZANE KSIĄŻKI