Wspólnie czytamy Królewna Śnieżka

Wspólnie czytamy Królewna Śnieżka - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,61 MB
NAZWA PLIKU
Wspólnie czytamy Królewna Śnieżka.pdf
ISBN
5979471809618

OPIS

Seria adaptacji klasycznych baśni przygotowanych z myślą o dzieciach, które dopiero zaczynają samodzielną czytelniczą przygodę.W każdej książce zamieszczono historyjkę do wspólnego czytania oraz związane z nią zadania polegające na kojarzeniu konkretnych dźwięków z odpowiadającymi im literami oraz rozpoznawaniu i tworzeniu za pomocą naklejek wyrazów, w których dane litery można znaleźć.To świetna zabawa wspomagająca naukę czytania.

Data zakończenia 2019-06-27 - cena 6,29 zł Księgarnia Internetowa Warszawa - tanie podręczniki do szkoły nowe i używane w najniższych cenach. Skup i sprzedaż książek szkolnych Warszawa Bemowo - Bielany i Wola.

- ISBN: 978-83-7315-316-5 Wspólnie czytamy Królewna Śnieżka. Seria adaptacji klasycznych baśni przygotowanych z myślą o dzieciach, które dopiero zaczynają samodzielną czytelniczą przygodę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI