Wspólnie czytamy Kot w Butach

Wspólnie czytamy Kot w Butach - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,43 MB
NAZWA PLIKU
Wspólnie czytamy Kot w Butach.pdf
ISBN
6162256988020

OPIS

Seria adaptacji klasycznych baśni przygotowanych z myślą o dzieciach, które dopiero zaczynają samodzielną czytelniczą przygodę.W każdej książce zamieszczono historyjkę do wspólnego czytania oraz związane z nią zadania polegające na kojarzeniu konkretnych dźwięków z odpowiadającymi im literami oraz rozpoznawaniu i tworzeniu za pomocą naklejek wyrazów, w których dane litery można znaleźć.To świetna zabawa wspomagająca naukę czytania.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Seria adaptacji klasycznych baśni przygotowanych z myślą o dzieciach, które dopiero zaczynają samodzielną czytelniczą przygodę. W każdej książce zamieszczono historyjkę do wspólnego czytania oraz związane z nią zadania ... Wspólnie czytamy.

W każdej książce zamieszczono historyjkę do wspólnego czytania oraz związane z nią zadania... - ISBN: 978-83-2746-068-4 Informacje o WSPÓLNIE CZYTAMY - KOT W BUTACH, PRACA ZBIOROWA - 7895013526 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI