Poznajemy kształty i kolory W domu

Poznajemy kształty i kolory W domu - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,99 MB
NAZWA PLIKU
Poznajemy kształty i kolory W domu.pdf
ISBN
8605277072121

OPIS

Seria tematycznych książeczek, dzięki którym dziecko uczy się rozpoznawać kolory i kształty, uzupełniając ilustracje naklejkami i kolorując obrazki według wzoru.

Upominek do każdego zamówienia. Wysyłka nawet tego samego dnia! Okładka brak informacji Rok wydania 2000 Tytuł Moja pierwsza książka poznaje kolory Miś Bartuś Piesek Berni bardzo mądry maluch Wierszyki z zoo Rosnę i poznaję pojazdy owoce warzywa w domu i w parku dzikie zwierzęta Kolory oczkami maluszka 0-6 Rosnę i poznaję.

Super Sprzedawcy. Okładka miękka Rok wydania 2019 Seria tematycznych książeczek, dzięki którym dziecko uczy się rozpoznawać kolory i kształty, uzupełniając ilustracje naklejkami i kolorując obrazki według wzoru. Towar z kategorii OUTLET.

POWIĄZANE KSIĄŻKI