Małego Wilczka Księga Wilkoczynów

Małego Wilczka Księga Wilkoczynów - Ian Whybrow | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ian Whybrow
WYMIAR
6,93 MB
NAZWA PLIKU
Małego Wilczka Księga Wilkoczynów.pdf
ISBN
7082590761027

OPIS

"Wilki są groźne i złe. Tak głoszą dawne baśnie. Wilki są dzikie i wolne.Tego dowiemy się z powieści o dalekiej Północy. A jaki jest „Wilczek”?Dowcipny i błyskotliwy. Wielka w tym zasługa duetu: Ian Whybrow i Tony Ross.Tekst z ilustracjami doskonale współgrają, a całości dopełnia wyjątkowe tłumaczenie Ernesta Brylla Polecam „Wilczka” małym i dużym wielbicielom wilków oraz amatorom świetnej zabawy!"Zofia StaneckaWznowienie wydanej w latach 90. bardzo popularnej serii o przygodach dzielnego Wilczusia, która podbiła serca dzieci i dorosłych. Książkę tworzą zabawne ilustracje Toniego Rossa i świetne autorskie tłumaczenie wybitnego poety Ernesta Brylla.Wilczuś postanawia założyć Akademię Poszukiwaczy Przygód. Wykładają na niej dwaj mędrcy - profesor Małowilk (czyli sam Wilczuś) i jego kuzyn doktor Wyjak. Studentami zostają braciszek Wilczusia - Brudnopyszczek i kruczek Kraczek-Pokraczek. Program nauczania bardzo ambitny: bitwy piratów tylko dla chwatów, liczne wyprawy kosmiczne, krwawe turnieje przez dzikie dzieje, noc na Wampigórze - poczujesz lęk na własnej skórze, skoki Tarzana - przyszłość nieznana. Jednak nic nie układa się łatwo. Brudnopyszczek zostaje porwany - Wilczuś i Wyjak muszą wymyślić natychmiastowy plan ratunkowy.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! E-book serwis 📚 LitRes zaprasza do pobrania Małego Wilczka Księga Wilkoczynów, Ian Whybrow w epub i mobi lub przeczytania jej online! Napisz i zapoznaj się z rezenzjami o książce na stronie LitRes! Małego Wilczka Księga Wilkoczynów - opis produktu: Wznowienie wydanej w latach 90. bardzo popularnej serii o przygodach dzielnego Wilczusia, która podbiła serca dzieci i dorosłych.

A jaki jest „Wilczek"? ... Małego Wilczka Księga Wilkoczynów - mobi, epub - opis produktu: Wznowienie wydanej w latach 90. bardzo popularnej serii o przygodach dzielnego Wilczusia, która podbiła serca dzieci i dorosłych na całym świecie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI