Komputery. Algorytmy i kodowanie

Komputery. Algorytmy i kodowanie - Tracy Gardner | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tracy Gardner
WYMIAR
6,37 MB
NAZWA PLIKU
Komputery. Algorytmy i kodowanie.pdf
ISBN
1472488749153

OPIS

Chcesz wprowadzić dziecko w świat komputerów, ale nie wiesz, od czego zacząć?Ta nowoczesna seria przybliża świat komputerów i takie zagadnienia, jak: budowa tabletu, rodzaje sprzętu komputerowego, internet czy pisanie programów. Dzięki prostym wyjaśnieniom i ciekawym ćwiczeniom wspomagającym naukę wraz z dzieckiem poznacie nowoczesne technologie i wirtualny świat. Strony książek są zmazywalne – do zadań można więc podchodzić wielokrotnie.

ALGORYTMY I KODOWANIE w kategorii Nauka i technika / Edukacyjne / Dla dzieci Księgarnia w Markach ponad 100 tysięcy produktów. kupuj i odbieraj w sklepie lub wybierz wysyłkę.

Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Książka „Komputery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI