Gra o Tron [Gra o Tron] (edycja ilustrowana)

Gra o Tron [Gra o Tron] (edycja ilustrowana) - George R.R. Martin | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
George R.R. Martin
WYMIAR
5,25 MB
NAZWA PLIKU
Gra o Tron [Gra o Tron] (edycja ilustrowana).pdf
ISBN
6913749208476

OPIS

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie.Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla, Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich Krain, lecz obalony władca pozostawił po sobie potomstwo, równie szalone jak on sam... Tron objął Robert - najznamienitszy z buntowników. Minęły już lata pokoju i oto możnowładcy zaczynają grę o tron.George R. R. Martin (ur. w 1948 r. w New Jersey) jest jednym z najbardziej cenionych pisarzy fantastyki. Dzięki swej wielotomowej sadze pozyskał miliony oddanych fanów i odrodził tradycję epickiej fantasy w stylu tolkienowskim.

Martin - Ceny już od 53,13 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 6 sklepach. Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Gra o tron.

Martin , Gra o Tron , recenzja książki To jedna z najważniejszych książek fantasy ostatniego ćwierćwiecza. ☞ Ebook - epub, mobi. Gra o tron (edycja ilustrowana) - George R.R.

POWIĄZANE KSIĄŻKI