Dziki łabędź i inne baśnie

Dziki łabędź i inne baśnie - Michael Cunningham | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Cunningham
WYMIAR
8,64 MB
NAZWA PLIKU
Dziki łabędź i inne baśnie.pdf
ISBN
6979977130442

OPIS

Jeden z najciekawszych współczesnych pisarzy amerykańskich.Dlaczego Piękna poprosiła ojca tylko o białą różę? W jaki sposób zostaje się czarownicą? Co się dzieje z królewiczem skazanym na życie z łabędzim skrzydłem zamiast ramienia? Kim są współczesny dzielny ołowiany żołnierzyk i baletnica? Co się stało z obciętymi włosami Roszpunki? Jaki los czeka bohaterów baśni, gdy wybrzmi "I żyli długo i szczęśliwie"? I czy my sami, znając czarodziejskie formułki, nie mielibyśmy ochoty trochę... napsocić?Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdują się w niniejszym zbiorze "baśni dla dorosłych", które udowadniają uniwersalność i ponadczasowość starych historii, ale pokazują też, co zmyślne, dowcipne i utalentowane pióro może wyczarować z od dawna osłuchanych, znanych wszystkim bajek.

Cunningham Michael (okładka twarda) Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł! Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis: Liczba stron: 160-34%. Kup teraz na Allegro.pl za 16,99 zł - Dziki łabędź i inne baśnie z miasta Dębica. Stan: używany.

Dlaczego Piękna poprosiła ojca tylko o białą różę? W jaki sposób zostaje się czarownicą? Co się dzieje z królewiczem skazanym na życie z łabędzim skrzydłem zamiast ramienia? Kim są współczesny dzielny ołowiany żołnierzyk i baletnica? Opis: Dziki łabędź i inne baśnie - Cunningham Michael. Jeden z najciekawszych współczesnych pisarzy amerykańskich.

POWIĄZANE KSIĄŻKI